MAP A.Ş.

Mimarlık ve Bilgi İşlem Destekli Şehir Bölge Planlama alanlarında hizmet vermek üzere 1976 yılında Ankara'da kurulmuştur. 2003 yılı itibariyle Ankara Teknoloji Geliştirme Bölgesi'nde açmış olduğu şubeyle mevcut faaliyet alanlarına Kurumsal İhtiyaçlara Yönelik Yazılım Geliştirme, Yazılım Danışmanlığı, Veritabanı Entagrasyonu ve IT Çözümlerini de katarak deneyimli kadrosuyla her iki sektörde de çalışmalarını sürdürmektedir.

MAP ORGANİZASYON

Map Organizasyon AŞ. 1976 yılında Ankara’da ODTÜ Mimarlık Fakültesi mezunu bir Mimar ve iki Şehir Plancısı tarafından kuruldu.

Map ORGANİZASYON Merkez Ofis olarak, Mimarlık, Araştırma, Planlama konularında, Türkiye çapında tasarım, planlama, uygulama ve denetim hizmetleri vermeye devam ediyor. Şirketin kuruluş yıllarından beri vermekte olduğu bilgisayar ortamında teknik tasarım ve yazılım hizmetleri ise, Bilkent Cyber Plaza’da yerleşik Şube Ofisimiz MAP YAZILIM tarafından yürütülüyor.

MAP YAZILIM

Bilgisayar yazılım sektöründeki geniş deneyimini özel projelere, müşteri istekli çözümlere taşımak ve bu sektörde yazılım geliştirme ve yazılım danışmanlığına duyulan gereksinimi karşılamak amacı ile kurulmuştur. Şirketimizin amacı, proje bazında anahtar teslimi çözümler sunmak, müşteri isteklerinin tam olarak karşılandığı uygulamaları geliştirmek, danışmanlık bazında günümüzün en son teknolojilerinin müşterilerine aktarımını ve kullanımını sağlamaktır.

Müşteriye özel çözümler ile birçok kurumsal firmanın rekabet gücünü yükseltmesine yardımcı olmuş ve Türk yazılım sektöründe birçok alanda büyük ölçüde katma değer sağlamıştır. Yiyecek-İçecek sektöründen kamu kurumlarına, doküman yönetim sistemlerinden Üretim planlama ve İhracat sektörlerine anahtar teslim projeler sunmuştur. Tamamı Microsoft sertifikalı yazılım mühendislerden oluşan yazılım ekibimiz ihtiyacınız olan tüm projelerde sizlere yardımcı olmaya hazırdır.

Merkez Ofisimiz

Cyberpark Ofisimiz

MAP Bodrum Bağlantı Ofisi

Copyright © | maporganizasyon.com. All rights reserved.