BİTİRİLEN İŞLER ÖZETİ

Türkiye’nin tüm coğrafi bölgelerinde kent bütününe ilişkin çok sayıda İmar Planlama çalışması, revizyon, ilave ve tadilat işleri, Mimari Proje ve Danışmanlık hizmetleri yapılmış ve bitirilmiştir.

Son yıllarda tamamlanan büyük işler arasında; Pursaklar (Ankara) 118,000 projeksiyon nüfuslu kent parçası, Kazan (Ankara) 340,000 projeksiyon nüfuslu kent parçası ve tarafımızdan yapılan onaylı Çevre Düzeni Planı uyarınca bitirilen 1,500 Hektar ve 122,000 yazlık nüfuslu Turgutreis (Muğla) Uygulama İmar Planları sayılabilir

Harita Mühendisliği ve İmar Uygulaması hizmetlerimiz kapsamında, tek parçada bitirilmiş olan en büyük işimiz (TEK Yapı Kooperatifi/Ankara) 250 Hektar olmaktadır.

Başta Ankara, Uşak, İzmir, Muğla bölgeleri olmak üzere çeşitli Konut, Turizm ve Sanayi ağırlıklı mimari üstyapı proje çalışmaları yapılmış bitirilmiştir.

Sanayi ve Depolama Bölgeleri Planlaması ve çeşitli üstyapı projelendirmeleri kapsamında, Organize Sanayi Bölgesi (Kazan/Ankara), Ankara Basın Sitesi (Pursaklar/Ankara), Pelka AŞ Fabrikası (Ankara), Atermit Fabrikası (Kiraz/İzmir) ve Konkur AŞ. Prefabrik Ahşap Yapı Fabrikası Yatırım Danışmanlığı ve Yönetimi (Sincan/Ankara) gibi hizmetlerimiz kayda değer çalışmalar olarak nitelendirilebilir.

UZMANLAŞTIĞIMIZ ALANLAR

Yeni Gelişme Alanları

Turizm Tesisleri


İdari ve Ticari Tesisler

Konut


Sanayi, Üretim ve Depolama Alanları

Üstyapı Mimari Proje Tasarımı

Merkez Ofisimiz

Cyberpark Ofisimiz

MAP Bodrum Bağlantı Ofisi

Copyright © | maporganizasyon.com. All rights reserved.